KAHRETSİİNNNNN:(((( İNSANLARIN UMUTLARIYLA OYNAYANLARA!

Flaş...KPSS' de kısmi iptal

Flaş...KPSS' de kısmi iptal KPSS'de kısmı iptal, KPSS eğitim bilimleri sınavı iptal edildi

ANKARA (ANKA) - Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Eğitim Bilimleri Testi iptal edildi. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) “telafisi mümkün olmayan zararların ortaya çıkmasını engellemek için” iptal kararı alındığını bildirdi.

ÖSYM'den yapılan açıklamada, “10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavının (KPSS-Lisans) Eğitim Bilimleri Testi, sınav sürecinde bazı usulsüzlüklerin meydana geldiği kanaatine varıldığından, telafisi mümkün olmayan zararların ortaya çıkmasını engellemek için iptal edilmiştir. Bu sınav ve daha önce ertelendiği açıklanan diğer sınavların yeni tarihleri yakında açıklanacaktır” denildi.

 

Okullarımızda ( bir ibadethane kadar  kutsal mekanlarımızda ), kopyacı öğretmenler öğretmenlrmize ders vereck ve o öğretmenler  çocuklara kopyanın ne kadar kötü bir şey olduğunu anlatacaklar..

Kendisi dürüst olmayan dürüstlüğü nasıl öğretecek ?

Kendisi hak yiyen, hak yememyi nasıl öğreteck ?

Bu sınav ayağa düştü. Rezillik diz boyu sınav iptal edildi  bana kalırsa bu komik ve anlamsız sınav tamamen kalrdılmalı  MEB,  öğretmen almak için daha ciddi, daha güvenilir yöntmler bulmalı...

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !